Trending $ETHnftsdefi$SHIBairdrops$ELONbabydoge$KISHU$MONA$LEASH$DOE$FLOKI

Dev Balinalar, Şimdi Bu Meme Coin’e Yöneliyor!


Shiba Inu rakibi Dogecoin, BSC balinaları arasında en popüler 8 kripto paranın içine girdi. Dogecoin, BSC balinalarından ilgi görüyor ancak tarihsel olarak hala zayıf piyasa performansı gösteriyor. WhaleStats’a göre, Shiba Inu (SHIB)’nun rakiplerinden biri olan Dogecoin, BNB zincirindeki balinalar arasında en popüler sekiz kripto para arasına gösterişli bir şekilde geri döndü. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Bu 15 Altcoin, Binance Tahtalarında Trend Oldu!

SHIB rakibi balinaların gözdesi

WhaleStats, büyük BNB adreslerinin cüzdanlarını ve varlıklarını takip eder. En son verilere göre, Dogecoin artık balina düzeyindeki adreslerdeki tüm varlıkların %2’sinden fazlasını oluşturuyor. Dogecoin varlıklarının değeri yaklaşık 200 milyon dolar. Daha önce kripto para, aynı cüzdanlar arasında aynı zincir üzerinde en çok işlem gören kripto paralar arasında ilk sıraya girmişti. Ancak tarihsel verilere göre, herhangi bir borsada önemli bir işlem hacmi görülmedi, bu da DOGE’nin diğer pozisyonlarda önemli bir satın alma gücünün olmaması nedeniyle en üstte göründüğünü gösteriyor. TradingView’den alınan verilere göre, Dogecoin’in performansı herhangi bir sahip veya yatırımcı için karlı olmaktan çok uzaktı. Geçen ay, Elon Musk tarafından onaylanan memecoin, değerinin yaklaşık %40’ını kaybetti.

Doge Daily Chart

Küresel olarak, Doge yıl boyunca ani pompalarla uzun vadeli aralıkta hareket ediyor. Kripto paranın son “pompalaması”, kripto paranın iki ayın en yüksek seviyesi olan 0.30 dolara ulaştığı Ekim ayında gerçekleşti. Fiyat açısından zayıf bir piyasa performansına ek olarak, varlık aynı zamanda finansal piyasaların genel olarak işlem hacmini kaybettiği yaklaşan Noel tatiline de bağlı olabilecek işlem hacmini sürekli olarak kaybediyor.

Analist Uyardı: Dogecoin Bu Felaket Seviyelere Düşebilir!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..
Buy and sell cryptocurrency on Coinmama

Source link