Trending $ETHnftsdefi$SHIBairdrops$ELONbabydoge$KISHU$MONA$LEASH$DOE$FLOKI

Bu Unutulmuş Altcoin, Coinbase Dopingiyle Yüzde 1.288 Yaptı!


Oldukça düşük değerli bir Ethereum token’i, Coinbase’de listelendikten sonra %1.288 patladı ve haftanın en büyük kazanımlarından birini gerçekleştirdi. Bugünde satış baskısını %30 civarında durduruyor ve 0.1429 dolardan işlem görüyor. Gelin, uzun süredir rafta olan bu altcoin projesi nasıl yeşil tahtada ilk sırada kısaca cevaplayalım…

Altcoin kısa sürede geniş bir yatırımcı kitlesine ulaştı

ABD’nin en büyük borsası Coinbase Pro’da listelenen Circuits of Value (COVAL), daha sonra Perşembe günü Coinbase.com ve mobil uygulamalarında bireysel yatımcılara açıldı. Altcoin projesi ERC-20 ve NFT’leri birleştirerek “Vault” (kasa) olarak bilinen bir aktarım token’i oluşturmayı sağlar. CoinMarketCap verilerine göre COVAL 11 Aralık’ta haftanın en düşük seviyesi 0,018 dolardan ATH seviyesi 0,25 dolara yükselerek %1.288 değerlendi. Projenin piyasa değeri 5 Aralık’ta 42 milyon civarında seyrederken, Coinbase dopingle 414 milyon doları aştı. Günün ilerleyen saatlerinde %30’a varan geri çekilmeyle piyasa değeri sıralamasında 209’dan 364’e geriledi. Circuits of Value (COVAL), Uniswap ve Stex kripto borsalarında da işlem görmektedir.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, “doping” etkisiyle bilinen kripto para borsası Coinbase, COVAL dışında son birkaç hafta içinde çok sayıda yeni altcoin listeledi. Borsanın CEO’su Brian Armstrong, geçtiğimiz yaz şirketin mümkün olduğunca çok sayıda farklı kripto para birimi listeleyeceğini temenni etmişti. Gelecek listeleme haberleri iççin takipte kalın…

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..
Buy and sell cryptocurrency on Coinmama

Source link